Svěřenci SLGA sbírali úspěchy na Národním mistrovství ČR žáků a kadetů

10.07.2016 (19:55)
Brno-město - Další skvělé výkony mají za sebou mladí hráči Slavíček Golf Academy. Kadetka Patricie Macková na Národním mistrovství ČR na Dýšině minulý víkend vybojovala mistrovský titul. Alan Klenor se může radovat z druhého místa mezi kadety a výborného výsledku dosáhl i Nikolas Stoulil se svým 4. místem v kategorii mladších žáků.

Po úspěších Sáry Kouskové se na výsluní dostávají i další golfové naděje Slavíček Golf Academy. Dvěma z nich se dokonce z Národního mistrovství ČR žáků a kadetů podařilo přivéZt medailová umístění. Patricie Macková se stala mistryní v kategorii kadetek, když po vyrovnaném souboji porazila svoji soupeřku až na 18 jamce, proměnila sedmimetrový putt do birdie a slavila vítězství. Tři rány navíc na závěrečných třech jamkách nakonec dělily od vítězství i Alana Klenora. Druhé místo znamená titul vícemistra mezi kadety.

Svěřenci největší golfové akademie v ČR tak v letošní golfové sezóně ukazují, že mají vynikající formu. Úspěšný vstup do nové sezóny si pochvaluje i ředitel SLGA Tomáš Slavíček „Mám z našich hráčů velkou radost a věřím, že skvělý start je předzvěstí dalších velkých vítězství.“

Pod hlavičkou Slavíček Golf Academy trénuje ve čtyřech golfových resortech v současné době na 150 dětí, ze kterých je čtvrtina zařazena do reprezentačních skupin. „Když jsme před několika lety začínali, těch šikovných dětí se našlo jen pár. Dnes mezi našimi svěřenci najdeme minimálně padesátku golfových nadějí, s výjimečným talentem,“ doplňuje hrdě Tomáš Slavíček.

Více informací na www.slga.cz
Autor: mk
 
:: reklama
:: reklama
 
Z rubriky Sport by Vs tak mohlo zajmat:

Okolo Macochy se budou prohánět veteráni

Brno-město - Během víkendu 20. – 22. června proběhne již pátá ze série devíti letošních rally historických automobilů Czech Hero Ride, které se kon... cel lnek
 
Steda 1. nora 2023
svtek m Hynek a ztra Nela
 
TIP: Vyberte si region (okresn msto) i zvolte rubriku zprv, pop. oboj a ulote do oblbench. Nastaven URL adresa funguje jako filtr pro Vmi zvolen vbr zprv.